Kollaaž, esitlus ja klipp. «Kompaktsed muljed» | Optimal web

Kollaaž, esitlus ja klipp.

«kompaktsed muljed»

Me teeme nii palju fotosid ja videoid, et mõnikord tundub see mõttetu protsessina. Tegelikult mõne aja pärast sukeldud suure rõõmuga tagasi nendesse meeldivatesse mälestustesse. Selle protsessi veelgi eredamaks muutmiseks on minu arvates parimad vahendid kollaažid, esitlused ja klipid.

Kollaaž

See on mahukas fail, mis pole nii suur kui fotokausta sirvimine, mis võtab aega. Samal ajal aitab see teil hetkega haarata mitu olulist ja eredat hetke, mis on aset leidnud. Ma nimetaksin seda sündmuse montaažiks, ja tulemuseks on kompaktne vorm tundmustest. Luues väikesi kollaaže igast üritusest või tähtpäevast, saate sirvida mitut kollaaži, mis hõlmavad aastat, ja kohe teie mällu peaksid ilmuma, loodetavasti, meeldivad hetked.

 

Esitlus

Näiteks, kui soovite jagada lähedastega või sõpradega fotosid, mida tegite reisil, siis enamasti on see palju sorteerimata materjali. Kui inimene pole seda ise läbi elanud, siis talle on igav ja mitte huvitav vaadata. Esitlus loob pildi teie reisist ja selleks valite te kõige eredamad fotod. Näiteks, kui see oli läbisõit erinevatest linnadest – siis igast linnast kõige olulisemad kohad. Või võib-olla see oli sündmus ühes kohas ja te loote mingi lühikese sündmuste kronoloogia ja lisate neile kommentaare või lühikesi pealkirju. Selline formaat ei koorma teie vaatajat liigselt. Vestluskaaslase jaoks on see palju meeldivam, kui kui te hakkate talle näitama kogu oma fotokausta ja kommenteerima, mis ja kus toimus. Peale sellist esitlust ta kindlasti tabab teie meeleolu ja sündmuse koloriiti.

Videoklipp

Klipis on võimalik kombineerida nii fotosid kui ka videomaterjali. Tegelikult on see võidukas variant, sest see lubab ühendada fotosid ja videomaterjali, et veelgi elavamalt edasi anda sündmuste kulgu ja meeleolu. Ja jah, siin on vaja nii fotode kui ka videovõtete tegemist. Samal ajal tuleb peenelt tunda piiri ja mitte liialdada materjali hulgaga. Teha see dünaamiliseks, mitte väsitavaks ja katta kõige eredamad detailid teie üritusest või reisist.